Služby

VETERINÁRNÍ POHOTOVOST V JIHLAVĚ

  Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost v Jihlavě. Pohotovost poskytujeme kdykoli mimo dovolené na telefoním čísle 724049364.

KARDIOLOGIE

  Naším hlavním zaměřením je veterinární kardiologie. Léčíme pacienty s vrozenými a získanými onemocněními srdce. Provádíme EKG a echokardiografii.

ONKOLOGIE

  Provádíme operace a chemoterapie nádorových onemocnění. Histopatologická vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s oddělením patologie Státního veterinárního ústavu v Jihlavě.

OFTALMOLOGIE

  Ošetřujeme pacienty s onemocněními víček, spojivky, rohovky, duhovky a glaukomem. Měříme nitrooční tlak digitálním tonometrem. Provádíme chirurgické zákroky při úrazech oka, onemocněních víček a rohovky.

INTERNA

  Věnujeme se gastroenterologii, nefrologii, urologii, endokrinologii a neurologii. V ordinaci provádíme biochemická vyšetření. Další laboratorní vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s laboratořemi Ifcor Jihlava, SVÚ Jihlava, Sevaron a Laboklin. 

CHIRURGIE

  Provádíme chirurgii žaludku, střev, sleziny, močových cest, odstraňování nádorů mléčné žlázy, operace pyometry, kastrace a císařské řezy.  

AKUTNÍ A INTENZIVNÍ PÉČE

  Poskytujeme neodkladná ošetření akutních stavů. Zajišťujeme veterinární pohotovost. 

GYNEKOLOGIE

  Nabízíme asistence u porodů, vedení obtížných porodů, císařské řezy, operace pyometry, kastrace fen a koček. Stanovujeme vhodnou dobu krytí progesteronovým testem. Provádíme sonografickou diagnostiku gravidity.

NEMOCI KOČEK

  Léčíme nemoci srdce, dýchacích cest, trávicího systému, jater, ledvin a močových cest. Provádíme chirurgické zákroky. Nabízíme diagnostické testy na infekce FLV a FIV. Očkujeme proti herpesviróze, caliciviróze, panleukopenii a leukemii. Půjčujeme přepravku na kočky.

NEMOCI HLODAVCŮ

  Věnujeme se interně a chirurgii hlodavců. Provádíme odběry krve a stomatologické zákroky v inhalační anestézii.