Služby

KARDIOLOGIE

  Naším hlavním zaměřením je veterinární kardiologie. Léčíme pacienty s vrozenými a získanými srdečními onemocněními. Provádíme EKG a echokardiografii.

ONKOLOGIE

  Provádíme operace a chemoterapie nádorových onemocnění. Histopatologická vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s oddělením patologie Státního veterinárního ústavu v Jihlavě.

OFTALMOLOGIE

  Ošetřujeme pacienty s onemocněními víček, spojivky, rohovky, duhovky a glaukomem. Měříme nitrooční tlak digitálním tonometrem. Provádíme chirurgické zákroky při úrazech oka, onemocněních víček a rohovky.

INTERNA

  Léčíme onemocnění trávicího systému, jater, ledvin, močových cest a endokrinologické poruchy. Biochemická vyšetření provádíme přímo v ordinaci. Další laboratorní vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s laboratořemi Ifcor Jihlava, SVÚ Jihlava, Sevaron a Laboklin. 

CHIRURGIE

  Provádíme chirurgii žaludku, střev, sleziny, močových cest, odstraňování nádorů mléčné žlázy, operace pyometry, kastrace a císařské řezy.  

AKUTNÍ A INTENZIVNÍ PÉČE

  Ošetřujeme akutní pacienty s úrazy, otravami, záchvaty, poruchami vědomí, dýchacími problémy. Provádíme stabilizaci pacientů, analgesii, infuzní léčbu, oxygenoterapii a neodkladné chirurgické zákroky. Zajišťujeme veterinární pohotovost. 

GYNEKOLOGIE

  Nabízíme asistence u porodů, vedení obtížných porodů, císařské řezy, operace pyometry, kastrace fen a koček. Stanovujeme vhodnou dobu krytí progesteronovým testem. Provádíme sonografickou diagnostiku gravidity.

NEUROLOGIE

  Ošetřujeme pacienty s vaskulárními, zánětlivými, traumatickými, vrozenými, metabolickými, nádorovými a degenerativními poruchami nervového systému. Léčíme pacienty s epilepsií.

NEMOCI KOČEK

  Léčíme nemoci srdce, dýchacích cest, trávicího systému, jater, ledvin a močových cest. Provádíme chirurgické zákroky. Nabízíme diagnostické testy na infekce FLV a FIV. Očkujeme proti herpesviróze, caliciviróze, panleukopenii a leukemii. Půjčujeme přepravku na kočky.

NEMOCI HLODAVCŮ

  Léčíme nemoci králíků a hlodavců. Ošetřujeme onemocnění srdce, dýchacích cest, trávicího systému, močových cest a nervového systému. Provádíme chirurgické a stomatologické zákroky. Nabízíme veterinární diety pro králíky a hlodavce značky Supreme Petfoods.

1 | 2 >>