Služby

KARDIOLOGIE

  Naším hlavním zaměřením je veterinární kardiologie. Léčíme pacienty s vrozenými a získanými onemocněními srdce. Provádíme EKG a echokardiografii včetně dopplera.

ONKOLOGIE

  Zabýváme se léčbou onkologických pacientů. Provádíme operace nádorů a chemoterapie. Zajišťujeme histopatologická vyšetření ve spolupráci s oddělením patologie Státního veterinárního ústavu v Jihlavě.

OFTALMOLOGIE

  Ošetřujeme pacienty s onemocněními víček, spojivky, rohovky, duhovky a glaukomem. Měříme nitrooční tlak digitálním tonometrem. Provádíme chirurgické zákroky při úrazech oka, onemocněních víček a rohovky.

INTERNA

  Léčíme onemocnění dýchacího systému, trávicího systému, jater, ledvin, močových cest a endokrinologické poruchy. Laboratorní vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s laboratořemi Ifcor Jihlava, Státním veterinárním ústavem Jihlava, Sevaron a Laboklin.

CHIRURGIE

  Provádíme chirurgické zákroky trávicího systému, močových cest, odstraňování nádorů mléčné žlázy, kastrace, operace pyometry a císařské řezy.  

AKUTNÍ A INTENZIVNÍ PÉČE

  Ošetřujeme akutní případy jako úrazy, pokousání, záchvaty, otravy, dušnost, šok. Provádíme stabilizaci pacientů, infuzní léčbu, oxygenoterapii, analgoterapii a akutní chirurgické zákroky. Zajišťujeme veterinární pohotovost.

GYNEKOLOGIE

  Nabízíme asistence u porodu, vedení obtížných porodů, císařské řezy, operace pyometry, kastrace fen a koček. Stanovujeme vhodnou dobu krytí progesteronovým testem. Diagnostikujeme graviditu ultrazvukem od 25 dne. Provádíme přerušení nežádoucí gravidity.

NEUROLOGIE

  Ošetřujeme pacienty s vaskulárními, zánětlivými, traumatickými, vrozenými, metabolickými, nádorovými a degenerativními poruchami nervového systému. Léčíme pacienty s epilepsií.

NEMOCI KOČEK

  Léčíme nemoci srdce, dýchacích cest, trávicího systému, jater, ledvin a močových cest. Provádíme chirurgické zákroky. Nabízíme diagnostické testy na infekce FLV a FIV. Očkujeme proti herpesviróze, caliciviróze, panleukopenii a leukemii. Půjčujeme přepravku na kočky.

NEMOCI HLODAVCŮ

  Léčíme nemoci králíků a hlodavců. Ošetřujeme onemocnění srdce, dýchacích cest, trávicího systému, močových cest a nervového systému. Provádíme chirurgické a stomatologické zákroky. Nabízíme veterinární diety pro králíky a hlodavce značky Supreme Petfoods.